Przyjaciele Demi

Lauren Pietra, Hannah Beth i Matthew Scott Montgomery: Jedni z najbliższych przyjaciół Demi. Świadczy o tym cała masa zdjęć, które pojawiają się w sieci jak tylko dochodzi do ich spotkania. Demi na Twitterze przyznała że uwielbia ich ponieważ nie boją się wygłupiać i szaleć razem z nią.

Marissa Callahan: Wieloletnia przyjaciółka Demi. Dziewczyny poznały się zanim Dems stała się sławna i od tego czasu Marissa nie opuszcza jej w różnych sytuacjach. Na dowód więzi, które łączą ją z Demi, wytatuowała sobie serduszko pochodzące z sygnatury Demi.

Nick Jonas: Demi i Nick poznali się na planie pierwszej części Camp Rock i zaprzyjaźnili się ze sobą. Wszystko trwało do momentu rozstania Demi z jego bratem – Joe. Wtedy zastanawialiśmy się czy bracia i Demi przyjaźnią się dalej. Podczas Summer Tour 2012, Demi na jednym z koncertów zaprosiła Nicka, by wystąpił razem z nią na scenie. Wtedy Demi przyznała że Nick nadal jest jej bliskim przyjacielem i ciągle świetnie się rozumieją.

Tiffany Thornton: Demi poznała Tiffany na planie serialu Słoneczna Sonny i od tego czasu dziewczyny zżyły się ze sobą. W jednym z wywiadów Demi powiedziała że traktuje Tiffany jak starszą siostrę. Dziewczyny bardzo się wspierają. W wielu wywiadach Tiffany podkreśla że plan serialu bez Demi to nie to samo co kiedyś. Najlepszym dowodem ich przyjaźni jest fakt że Demi była jedną z druhen na ślubie Tiffany.

Holly Letchworth, Marissa, Natalie Martin i Jill Powel: dziewczyny z teamu Demi. Mają bardzo dobre relacje, a fakt że pracują dla Dems wcale nie przeszkadza im w bliższej przyjaźni.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>